Lekarze i pracownicy medyczni

Nazwisko i ImięCoś o sobie
Anna
Fedorowicz


ENDOKRYNOLOG
Beata
Adamczyk
Magister pielęgniarstwa, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a także specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej. 
Od 12 lat pracuje w zawodzie pielęgniarki; początkowo 2 lata w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Katowicach, a obecnie od 10 lat w Oddziale Intensywnej Terapii w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Krakowie.
Oprócz pracy pielęgniarskiej z pasji od lat zajmuje się masażem. Skończyła zawodowy kurs masażu II stopnia dla zaawansowanych, kurs masażu bańką chińską, a także kurs terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta wykonuje masaż klasyczny, leczniczy, drenaż limfatyczny kończyn dolnych, oraz masaż relaksacyjny. Masażem zajmuje się z radością i pasją.
Joanna TruszkiewiczJest lekarzem dentystą z 30-letnim stażem pracy.W 1987r ukończyła Akademie Medyczną w Krakowie, czyli dzisiejszy Wydział Medyczny Uniwersytetu jagiellońskiego. Staże odbywała w kilku przychodniach w przychodni na Kozłówku, w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej, zlokalizowanej na ul. Batorego, w przychodni na ul. Szwedzkiej oraz w Przychodni na ul. Heleny.
Swoją pracę zawodową rozpoczęła w przychodni na Nowym Bieżanowie. Później z głównych miejsc jej pracy można wymienić pracę w przychodni w Mydlnikach oraz w Wieliczce, by ostatecznie w 2005r. otworzyć swoją własną praktykę.
W roku 2000r. zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu stomatologii ogólnej.
Dodatkowo dość aktywnie uczestniczy w życiu Izb Lekarskich w Krakowie. Kilkukrotnie była wybierana jako członek Sądu Koleżeńskiego.
W swojej pracy zawodowej jest profesjonalistką i w taki sposób stara się podchodzić do każdego pacjenta. Każdą osobę traktuje indywidualnie i z należytym szacunkiem. Bardzo lubi swoją pracę i dlatego poświęca każdą możliwą chwilę na dokształcanie się by jeszcze lepiej móc pomagać swoim pacjentom.
Justyna KrólJest lekarzem dentystą, absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Staż podyplomowy odbyła w Przychodni Stomatologicznej Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne Kuśpiel-Mitka, Rzepecka; partnerzy, gdzie doskonaliła swoje umiejętności praktyczne i poszerzała swoją wiedzę.

Stale dba o rozwój zawodowy poprzez udział w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Obecnie jej pasją jest stomatologia zachowawcza, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dba o komfort podczas zabiegów, które wykonuje z największą starannością oraz bezboleśnie.

Zawsze tłumaczy szczegóły procedur, aby pacjent świadomie i chętnie uczestniczył w leczeniu.
Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach oraz zebraniach naukowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
W kręgu jej zainteresowań mieści się echokardiografia, nieinwazyjna diagnostyka układu krążenia, zaburzenia rytmu, wszczepialne urządzenia typu rozrusznik serca, kardiowerter- defibrylator oraz ich programowanie.
Do pracy podchodzi rzetelnie, profesjonalnie, każdemu pacjentowi stara się poświęcić tyle czasu aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące go pytania.
Karolina Jakubiec‑WiśniewskaKarolina JWLekarz medycyny, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie specjalizuje się w Ginekologii i Położnictwie, jest w trakcie Studiów Doktoranckich CM UJ w Krakowie. Pracuje w Klinice Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, jest wykładowcą w Uniwersyteckiej Szkole Rodzenia Kliniki Położnictwa i Perinatologii UJ CM w Krakowie. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, także autorką i współautorką wielu prac naukowych. Uczestniczy w licznych kursach, konferencjach i sympozjach naukowych nieustannie poszerzając swoją wiedzę i podnosząc kwalifikacje zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP).
Jej zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z opieką nad kobietą w ciąży, w tym ciąży patologicznej, diagnostyką ultrasonograficzną płodu i narządu rodnego a także codziennymi problemami ginekologicznymi kobiet wraz z poradnictwem antykoncepcyjnym.
Magdalena Kaziród Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Cechuje ją profesjonalizm, dokładność, bardzo dobry kontakt z ludźmi. Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech pacjenta, dlatego podchodzi do każdego przypadku indywidualnie, wspólnie z pacjentem podejmując decyzje o planowanym leczeniu.
Cały czas doskonali swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje.
Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją.
Mariusz Kawalec
Pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu Położnictwa i Ginekologii, współpracuje również z Oddziałem Ginekologiczno-położniczym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. W codziennej praktyce postępuje zgodnie z najnowszymi rekomendacjami, ale także stara się każdą pacjentkę traktować indywidualnie.
Jegi największe zainteresowania stanowią nowotwory narządu rodnego, ich profilaktyka i leczenie.
Michał SmigielskiSpecjalista chorób wewnętrznych i nefrologii. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od początku pracy zawodowej jest związany z nefrologią. Pracuje w Centrum Nefrologicznym Fresenius Nephrocare przy Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, które oferuje pacjentom szeroki zakres usług w leczeniu chorób nerek oraz terapiach nerkozastępczych (stacja hemodializ, stacja dializ otrzewnowych, poradnia nefrologii, oddział nefrologii). Wykonuje biopsje nerki oraz badania ultrasonograficzne jamy brzusznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz ERA-EDTA (European Renal Association- European Dialysis and Transplant Association).
Rafał Podmokły
Leczone choroby:
Wady zgryzu
Braki zębowe
Brak zębów
Diastema
Zęby zatrzymane
Bruksizm
Ból stawu skroniowo-żuchwowego
Zuzanna FiszerJest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Największą satysfakcją w zawodzie jest dla niej uśmiech zadowolonego pacjenta.

Zawsze dba, aby każda wizyta była komfortowa. Zabiegi wykonuje ze starannością i dbałością o szczegóły. Jej pasją jest stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach teoretycznych i praktycznych.

Pracownicy administracyjni

Imię i NazwiskoCoś o sobie
Anna
Szafrańska
Jestem osobą otwartą,miłą i spokojną. Cenie towarzystwo innych ludzi, chętnie nawiązuje nowe kontakty.
Cechują mnie duża cierpliwość, życzliwość i empatia. Oprócz pracy zgodnej z moim wykształceniem ekonomicznym dużą część życia poświęciłam opiece nad innymi (głównie osoby starsze). Lubię pomagać innym i dużą satysfakcję daje mi praca z ludźmi. Na co dzień interesuję się fotografią,muzyką i podróżami.
Wiktor
Krysiak
Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunek Towaroznawstwo, specjalność Zarządzanie Jakością. Ostatnio ukończyłem kursy: Asystent dyrektora podmiotu leczniczego oraz Ochrona danych osobowych w placówkach medycznych.
Znając specyfikę branży medycznej staram się podchodzi do każdej osoby odwiedzającej naszą przychodnie indywidualnie, co daje mi możliwość świadczenia jej usług na jak najwyższym poziomie